Boğaziçi Restaurantlar Grubu olarak 1993'ten bu yana İzmir'in gözde semtlerinden Bostanlı'da, 2010 yılından itibaren de Üçkuyular Vapur İskelesinin üzerindeki ikinci şubemiz ile körfezin her iki yakasında doyumsuz lezzetler sunuyoruz. Boğaziçi Restaurant, açıldığı günden bu yana et severler ve deniz mahsüllerinden vazgeçemeyenler için özel menüleri ile kendini yenilemeyi başaran, lezzetlerine yeni tatlar ekleyerek müşteri portföyünü ve başarısını devamlı arttıran bir mekan. Günlük ve zengin balık çeşitlerini, yöresel kebap lezzetlerini, Ege mutfağının 40 çeşit zeytinyağlı sıcak ve soğuk mezelerini ve pazar günlerine özel, tamamen organik ürünlerle hazırlanan serpme köy kahvaltısını, Boğaziçi hizmet kalitesi ile sofralarınıza getiriyoruz

Kaliteye ve insan sağlığına verdiğimiz önemin yanında ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerimizle Boğaziçi kalitesini bir marka haline getirdik.

      

"İyi Ye, İyi Yaşa" sloganıyla misafirlerimizin en kaliteli ürünleri, en doğal tatları ile tecrübe etmesini hedefledik. Kullanılan ürünleri, "bahçeden sofraya" fikrini benimseyerek, sebze ve meyvenin en taze, etin yerli ve en saf, balığın mevsimsel ve en yüksek iyot oranına sahip halini kullanarak, sağlık ve kaliteden ödün vermeden siz seçkin konuklarımıza en iyiyi sunmayı ilke edindik.

Oluşturduğumuz hijyen politikası çerçevesinde mutfak personeliyle diğer personelin farklı koridorlardan geçişinin sağlanması, et ve balık pişiriminin ayrı bölümlerde gerçekleşmesi gibi uygulamalarla Boğaziçi misafirlerine  yiyeceklerinin kalitesi ve temizliği konusunda tam güvence veriyoruz...
 

Ayrıcalıklı hizmet sunmak için detaylara önem veriyoruz. Her iki şubemizin dekorasyonuyla şıklığı ve lezzeti bir araya getirdik. Ahşap konseptiyle hazırlanmış Bostanlı Boğaziçi'nde geçmişin ışıltısını, eviniz sıcaklığında yansıtmayı hedefliyoruz. Yerden ısıtma ve özel tasarım cam ve tente sistemleriyle yaz ve kış mevsimlerinde aynı konforu yaşayabilme imkanı sunuyoruz. Ayrıca et ve balık için düzenlenen özel ambalajlarla sunulan paket servisimiz ile de aynı lezzetleri taşıyoruz.

 

 

 

 

 

İzmir'in dillere destan gurubunu en iyi izleyebileceğiniz yerlerden biri olan Boğaziçi Üçkuyular şubemizde şık ve sade dekore edilmiş, İzmir Körfezi'nin eşsiz manzarası eşliğiyle gün batımının en ihtişamlı hallerini unutulmaz tatlarla birleştiriyoruz.

 

 

       

 

 

İş dünyasının değerli iş adamları'nın bir araya geldiği, iş yemekleri ve grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte baş başa yemek yemekten zevk alacağınız restoranımızda sunulan üstün hizmet anlayışı doğrultusunda, ödüllü aşçılar ve güler yüzlü ekibiyle "müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini" ön planda tutmayı hedefliyoruz. Deneyimli, konusunda uzman, dil bilen personelimizi; uygun fiyat politikamızı, kusursuz hizmet anlayışımızla harmanlayıp, şehrin göbeğinde şehir stresinden uzak bir atmosferde lezzet ve sohbet keyfi sunuyoruz.

 

 

Kalitemizin tadı damağınızda kalacak!